Shih tzu

Toplam 1 adet İlan bulundu.
Shih tzu

Shihtzu Köpekler Sadıktır

 

Bu köpekler tüyleri ile ün salmış ve yumuşacık uzun tüyleri ile oldukça sevimli gözüken sadık bir ırktır.Oldukça sakin ve akıllı olmasına nedeniyle anlaşma problemleri yaşama gibi bir sorun teşkil etmemektedir. Güzel bir vücut yapısına sahiptirler. Eğlenceyi ve gezmeyi çok önem verdikleri gibi sahipleri ile birlikte kalmaktan mutluluk duyarlar. Bu ırk köpeklerin anavatanı Çin olarak bilinmektedir. Ve süs köpekleri arasında önemli bir yere sahiptir. Bu sebeple dünya tarafında yaygın olarak görebilirsiniz.

Satılık Shihtzu almak isteyenler için en uygun yer tabi ki de internet ortamı olacaktır. Satılık Shihtzu diye arattığınızda incelemeye başlayınız ve uygun fiyatta bir ilana rastlama şansınız oldukça yüksektir. Cins olarak çok küçük bir köpek olan ve kısa burnu ile şirin bir hava yakalayan bu köpeklere sahip olmanız oldukça şanslı olduğunuz anlamına gelmektedir. Shihtzu yavru fiyatları normal olarak biraz daha  pahalı olabilmektedir. Eğer bir Shihtzu yavru sahiplenmek isterseniz bakımı için önceden küçük bir araştırma yamanızda oldukça yarar olacaktır. Bu gibi küçük ayrıntıları atlayanlar uygunsuz besleme ve bakım sonrasında köpekleri hastalanabiliyor ve hatta ölümle bile sonuçlanmaktadır. Satılık Shihtzu ilanlarında genelde bir şikâyet görülmemektedir. Bu ırk genel olarak zaman sıkıntısı ve bakım alanı olmaması sebebiyle satılmaktadırlar.

Satılık Shihtzu birçok mizaç yeteneğine sahiptirler. Oyuncu yapılarından hayat dolu olmalarına kadar enerjik bir köpektir. Özellikle dost canlısı ve atik olması sıradan tanınmadık biri ile kısa zamanda anlaşarak oyun oynayabilmektedir. Bu ırka sahip köpekler uzun bir yaşam sürelerine sahiptirler. Yaklaşık olarak 16 yıl kadar hayatına devam edebilmektedirler. Bu nedenle iyi bir bakım ile daha fazla birlikte olabilirsiniz. Bağımsız bir kişiliğe sahip olmasıyla birlikte herhangi bir köpek ile birlikte gezme gibi bir alışkanlığı yoktur. Shihtzu yavru fiyatları kış  aylarında daha uygun fiyatlar ile satılmaktadır. Shihtzu  yavru sahipleri az yem tüketimi ve tüğ dökümünün az olduğunu söylemektedir. Shihtzu yavru olarak çok minik bir yapıdadır. Ve oldukça az yemek yerler. Renk olarak siyah, beyaz ve kaplan rengi olmak üzere renk çeşitti oldukça fazladır.