Pug

Toplam 1 adet İlan bulundu.
Pug

 

Satılık Pug Mops

Satılık Pug Mops cinsi köpekler, Çin kökenli köpekler arasında süs köpekleri kategorisindedir. Yüzünün ve vücudunun kırışık yapısı ile dikkat çeker ve oldukça beğenilmektedir. Kuyrukları kısa ve sarmal yapıdadır. Pug  a sevimli bir hava katar. Vücut yapıları minik olsa da oldukça gelişmiş bir kas yapısına sahiplerdir. Pug köpeklerinin ortalama yaşam süreleri her köpek gibi 15 yıl kadar olduğunu söyleyebiliriz. Bu durum bakım ve ilgi ile arttırabileceğiniz mümkün olan bir olaydır. PUG ırkı köpekler oldukça cana yakın ve oyun oynamaktan zevk alırlar. Siyah pug çeşitli davranışlara göre inatçılık gösterebilir. İnatçı olmasına karşılık uysal bir yapıya sahiptir. İnsanlar ile sosyal olarak yaşayabilmektedir. Akıllı bir köpektir. İnatçılığını yenme durumunda eğitimlerde başarı göstermektedir. Dikkatli bir göz yapısı ile refleksleri çok kuvvetlidir.

Pug fiyatları ortalama 1.500 Lira gibi bir fiyatla satışa sunulmaktadır. Bu ırk köpeklerin oldukça sevimli ve küçük cinste olmaları talipleri tarafından istenen özellikleridir.  Satılık pug  bulmak için hayvan dükkânları ve köpek otellerinde rastlamanız pek mümkün değildir. Bu nedenle en kolay bulabileceğiniz yer olarak interneti gösterebiliriz. İnternette birçok PUG fiyatına rastlayabilir ve beğendiğiniz köpeği sahiplenebilirsiniz.

Siyah pug oldukça sevimli olmaları ve minik cüsseleri ile 7 den 70 e herkes tarafından büyük bir ilgi görmektedir. Fiyatları krem Satılık Pug fiyatları ile aynı düzeyde olsa da farklılık gösterebilmektedir.

Siyah pug oldukça aranan ve bulunması kolay olmayan bir cinstir. Siyah PUG lar tüyleri ile dikkat çekmelerinin sebebi ise tüylerinin oldukça koyu bir tonda siyah olmaları ve parlak tüyleridir. Tüyleri kısa ama yumuşaktır. Ayakları kısa olmakla birlikte komik bir yürüyüşe sahiptir. Satılık Pug mops  ırkı köpeklerin belirli aralıklarda renk tonu vardır. Renk tonları Pug fiyatlarını etkilemektedir. Özellikle Siyah Kayısı turuncusu ve gümüş renkte olabilmektedir. Satılık Pug Mops  mizaç yapısına sahip bir köpek olmasının yanı sıra zekâsı ile öne çıkmaktadır. Bu ırktaki köpekler sahiplerine sadik olmaları ile ün kazanmıştır. Süs köpeği olarak en çok tercih edilen küçük köpek ırkları arasında yer almaktadır. İnatçı kişiliğinden asla vaz geçmez. Zaman zaman sizi çıldırtsa bile yüzüne baktığınız zaman tüm sinirinizin geçebileceğini söyleyebilirim.