Pomeranian Boo

Toplam 4 adet İlan bulundu.
Pomeranian Boo

 

Satılık Pomeranian Boo

Satılık Pomeranian Boo lar genelde yavru olarak piyasada daha sık rastlayabiliriz. Herhalde alan bir daha vazgeçemez. Eğer bir Pomeranian Boo almayı düşünüyor iseniz dikkat etmeniz gereken birkaç küçük detay vardır. Bunlar köpek ile ilgili detaylar olup sadece dış özellikleri ile alakalıdır. İlk olarak dikkat etmeniz gereken konu ise renk seçimi olacaktır. Birçok renge sahip olan Satılık Pomeranian Boo ırkı köpekler genel olarak kızıl ren tercih edilmektedir. Sizlere tavsiye olarak başka renklerde önerebiliriz. Portakal turuncusu, Gri, Kahverengi gibi seçenekleri de mevcuttur. Bulmanız zaman alabilir ama internetten küçük bir araştırma ile bulabileceğinizi söyleyebilirim.

Satılık Pomeranian Boo ırkı köpekler tüylerinin ipek gibi olması ve dik küçük kulak yapıları ile oldukça sevimli ve enerjik köpek olarak tanımlayabiliriz. Bu köpekler oldukça zeki ve sizlerle oyun oynamaya bayılırlar. Dışa dönük bir yapıya sahiptir her ortamda kendini belli eder ve onunla ilgilenilmesinden haz duyar. Yaşam süreleri 16 yıla kadar sürmektedir. Oldukça dost canlısı bir köpek olarak saldırganlık gibi bir durum söz konusu değildir. Boy ve yapı olarak şirin gözükmeleri sebebiyle oldukça popüler bir hayran kitlesine sahiptir. Bu köpekler oyuncu olduklarından hareketsiz durmaya dayanamayacak kadar hassastırlar. Pomeranian köpek fiyatları safkanları 35 bin liraya kadar çıkmaktadır.

Satılık Pomeranian Boo yavrular oldukça sevimli olmaları yanı sıra tüyleri kısa iken çok sevimli görünürler. Bu hayvanların kürkü özel olduklarından dolayı çok narin ve bakım gerektiren bir yapıdadır. Pomeranian ırkı köpeklerde tüylerinin uzun olduğunu söylemek gerekir. Belli aralıklarda tıraş ettirebilirseniz hem yaz sıcaklarında bunalmasından hem de vücuduna hava girerek ferahlamasına yardımcı olabilirsiniz. Bu köpeklerin tıraş olması için hayvan kuaförlerini tercih etmeniz önemlidir. Çünkü kesim sırasında hem dikkatli olunması gerek hem de profesyonel biri tarafından tıraş edilmesi daha uygundur. Satılık Pomeranian Boo ırkı köpekleri tıraş sırasında gülümsediğini görebilirsiniz. Oldukça sabit durmaya çalışırlar. Tıraş olmuş bir Pomeranian ırkı köpek farklı bir ırk köpek gibi görünür. Tüyleri kesilince şirin pofuduk sevimli bir hal alırlar.