Maltese terrier

Toplam 3 adet İlan bulundu.
Maltese terrier

Maltese Terrier  

 

Malta köpeği olarak bilinen ve milattan önce ye kadar uzun bir zamanda üretildiği düşünülen bu ırk bir süs köpeği olarak bilinmektedir. Yetişkinlerinin bile minik bir yapıda olduğu bu ırk yaklaşık 13 santime kadar bir boyları vardır. Ağrılık olarak ise sadece 3 kilo kadar gelmektedirler. MalteseTerrier yavru fare büyüklüğünde olduğu için farelere benzetilmektedirler. Bu ırkın ben büyük özelliği tabi ki minyon olmasıdır. Minyon olmalarına nazaran korkusuz bir köpek olduğunu söyleyebiliriz. Maltese Terrier Uzun yumuşak bir cins kürke sahiptirler. Sarkık kulakları ise onları hem sevimli hem de afacan bir köpek olarak göstermektedir. Ufak vücutları ile  Maltese Terrier  yavru olarak zannedildiği durumlara bile şahit olunmuştur. Bu ırkın vücut yapısını bilmeyenler genellikle yeni doğan Maltese Terrier  yavru olarak  zannetmektedir.

Satılık  Maltese Terrier almak isteyenler Bu köpeklerin yapısına aldanıp yanılgıya düşmemeleri gerekmektedir.  Özellikle  oyuncu  yapıları  ile  oldukça sevecen  ve  çevik  hayvanlardır. Koruyucu bir yapısı vardır. Büyük köpeklere bile kafa tutabilir  ve korkusuzdur.  Bu şirin köpekler internet üzerinden Satılık  Maltese Terrier olarak  ulaşabilmektesiniz. Nazik olmalarıyla insanlara karşı oldukça kibar ve sakin bir huy sergilerler.  Maltese Terrier yavru fiyatları üretim olarak fazla bir alanda olmadığı için normal  Satılık MalteseTerrier fiyatlarından daha fazla bir fiyat ile karşınıza çıkmaktadır. Bu ırk köpekler yaklaşık 15 yıl kadar yaşayabilmektedirler. Boylarının kısalığı ve kiloları ile ev için oldukça ideal bir köpek cinsi olduğunu söyleyebiliriz.

Hayat dolu olan bu köpekler aktif bir hayat yaşarlar ve sahiplerinin de aktif bir kişiliğe sahip olması gerekmektedir. Maltese Terrier  yavru  fiyatları günümüzde biraz pahalı olarak değerlendirilse de bu kadar özel olan bir köpek için fiyatı oldukça yerinde ve kararındadır. Güzel bir arkadaş olarak gösterebiliriz. Bu hayvanlar mama olarak fazla tüketmez ve oldukça masrafsızdır. Düzenli olarak beslendiği ve temiz kaldığı sürece kolay kolay hasta olma gibi bir durum sergilemezler Bu köpekler için dikkat edilmesi de ezilme gibi durumlar için oldukça önemlidir. Çevre bilinci oluşturulmalıdır.