İngiliz Bulldog

Toplam 1 adet İlan bulundu.
İngiliz Bulldog

İngiliz Bulldog Asaleti

İngiliz Bulldog ilk olarak İngiltere de ayı ve boğa dövüşleri için üretildiği söylenmektedir. Yüzyıllar önce üretilen bu ırk günümüze kadar çok fazla sayıda hayranı ile birlikte popüler köpek ırkları arasında yer almaya hak kazanmıştır. Bu köpekler saldırgan yapıları olmasına rağmen sahibinin küçük yaştan itibaren düzgün ve sevecen bir yaklaşımla eğitilmesi sonucunda oldukça uysal bir yapıya sahip olduğunu gösterebilirsiniz. İngiliz Bulldog yavru olarak oldukça sevimli yapısı ile dikkat çekmektedir. İngiliz Bulldog yavru olarak yetiştirilip eğitilmesi yakında ki insanlar için hem de ortama alışma süreci bakımından daha faydalıdır. Bu köpeklerden saldırgan diye uzak durulması önyargı ile birlikte yetiştiricinin ihmali sonucu tehlikeyi de beraberinde götürmektedir. Bu nedenle küçük yavru iken düzgün bir eğitimden geçmesi oldukça önemli ve şart olarak koşulmalıdır.

Eğer bir Satılık İngiliz Bulldog gördüğünüz de sahibinin yanında ki tavırlarını incelemeyi gözden kaçırmadan takip etmeniz önemlidir. İngiliz Bulldog bakım olarak yetersiz ve ilgisiz bir biçimde yapılmış ise hayvanın ruh halinde sorunlar olabilir . Bu nedenle almak veya satmak için bu hayvanlara özel eğitim verilmelidir. Oldukça güçlü bir çene yapısı bulunmaktadır. Vücut yapıları da iri ve kaslı bir görünüm sağlamaktadır. İngiliz Bulldog fiyatları ortalama 1000 usd  gibi bir  fiyat  biçilmektedir. Bu nedenle alınabilecek evcil hayvanlar arasında yer verebiliriz. İngiliz Bulldog fiyatları zaman ve bu ırkın bulunma dönemlerine göre farklı olabilir. 10 yıl gibi bir yaşam süresine sahiptirler. Bu nedenle kısa zamanlarını dolu bir şekilde yaşarlar. Renk olarak birçok renkte araştırarak bulmanız olasıdır.

İngiliz Bulldog yavru olarak satın almanız hem küçük ve sevimli olması sebebiyle hem de kendi eğitiminiz ile istenilen seçenekler de bir köpek büyütmek sizler için daha sağlıklı olacağına inanıyorum. Bu köpekler uysal ve dost canlısı olduğunu söylemeliyiz. Eğer siz onlara değer verdiğinizi hissettirebilirseniz onlarda sizlere karşılığını göstereceklerdir. İngiliz Bulldog oldukça uyum içinde anlaşıla bilinen bir köpektir. Her zaman destek olarak sizlerin yanında bulunabilecek bir dosttur.