French Bulldog

Toplam 3 adet İlan bulundu.
French Bulldog

Fransız Bulldog ve Sevimli Yavruları

 

Herkesi görünümü ile merak ettiren bir köpek ırkı diyebiliriz. Bazıları görünüşü sebebiyle ürkse de oldukça iyi huylu bir köpek olduğunu söylenebilir. Bu köpek ırkı yetiştirilmeye göre hareketleri ve davranışları farklılık gösterebilmektedir. Bu köpeklerin yavru iken alınıp beslenmesi daha sağlıklıdır. French Bulldog yavruları oldukça şirin ve yüzü buruşuk olduğundan sevimli bir görünüme sahiptirler. French Bulldog yavrularını almanız eğer bir aile köpeği olarak sahiplenecek iseniz davranışları konusunda daha rahat ve güven duyabilirsiniz. Bu köpekler yavru zamanlarında şiddet görmesi büyüdüğünde de insanlara karşı kuşkulu ve saldırgan olabilmektedirler. French Bulldog oyuncu kişiliği ile küçük çocuklarla uyum içinde vakit geçirebilmesi ve oyunlar oynayabilmekten zevk almaktadır.

Bu ırka sahip köpekler diğer köpek ırklarına göre daha kısa bir süre içinde hayata veda etmektedirler. Ortalama yaşam süreleri kısa olmasıyla birlikte ortalama 12 yıl kadar yaşayabilmektedir. Sevecen ve hayat dolu bir ırktır. Öğrenmeye hevesli ve sosyal olması geçinebilmeniz için size kolaylık sağlamaktadır. Satılık Fransız Bulldog yavruları 1250 Lira ile 1500 lira arasında değişmektedir. Bu Fransız Bulldog fiyatları içinde farklılık göstermemektedir. Oldukça başarılı bir bekçi köpeği olarak kullanabileceğiniz sayılı köpek ırkları arasında yer almaktadır. Bu ırk farelerden hiç hoşlanmaz. Fare avında istekli ve oldukça başarılı işler çıkartırlar.

Satılık Fransız Bulldog yavruları İnternet üzerinde kolay bir şekilde inceleyebilirsiniz. French Bulldog yavru olarak almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Güzel bir vücut yapısına sahip olmaları albenisini yükseltmektedir. Bu köpekler minyon yapısı ve yarasaya benzetilen kulakları ile dikkat çekmektedirler. Görevleri yerine getirmekte çok kararlı bir kişiliğe sahiptirler. Müstakil evler için çok elverişli ve yatkın bir hareketliliğe sahiptirler. Bu köpek ırkının Fransa da keşfedilmesi ile üne sahip olup kısa zaman içinde bütün dünyada görebileceğiniz bir dağılıma gidilmiştir. Fransız Bulldog fiyatları safkan olarak satılmaları nedeniyle fiyatta ileriki zamanlarda herhangi bir düşüş beklenmemekle birlikte yükselmesi bile olası görülmektedir. Bu köpekleri tercih etmeniz durumunda sahibine bağlı yaşamı boyunca öğrenmeye açık olan bir köpek ile karşılaşacağınıza eminiz.