Cavalier King Charles

Toplam 1 adet İlan bulundu.
Cavalier King Charles

Özel Irk CavalierKing Charles

 

CavalierKing Charles yapı bakımından oldukça naif bir köpek olarak tanımlayabiliriz. Oldukça sevimli bir yapıya sahiptir. Tüyleri ile kulakları onu özel yapan etmenleridir. Küçük kafasının yanında büyük ve sarkık kulakları ile oldukça sevimli görünmektedir. Bu ırk köpekler oldukça samimi bir yaklaşıma sahiptir. Çocuklar ile çok iyi geçinir. Başka köpek ırkları ile hızlı bir şekilde sosyalleşir ve anlaşır. Yapısı bakımından yabancılar ile herhangi bir samimiyet problemi çekmeden her yaklaşıma karşılık sevgi gösterisinde bulunan bir süs köpeği diyebiliriz.  Cavalier King Charles ırkı köpekler egzersiz ve gezme aktivitelerinde hazla bir başarıya sahip değildir. Yorulmayı sevmemekle birlikte sakin bir yürüyüş tercih ederler. Evcimen olmayı tercih ederler.

Satılık CavalierKing Charles ırkı köpeklerin internet üzerinde yoğun bir şekilde rastlamanız mümkündür. Oldukça fazla olmaları sebebiyle fiyatları ortalama olarak sabittir. Satılık CavalierKing Charles yaşama olarak 14 yıla kadar hayatlarını sürdürebilmektedirler. Oldukça sabırlı olmaları çocuklar ve bebekler için sorun olmamakla birlikte güven ile bir arada tutabilirsiniz. Satılık CavalierKing Charles ilanlarını sitemizde bulabilirsiniz. Bu ırk eskiden İngiltere de asil ailelerin sahip olduğu bir köpek olarak bilinirdi. Samimi bir köpek olarak bilinirler. Sahiplerinin sözünden çıkmaz ve kurallarına karşı gelmekten kaçınırlar. Olumlu yapıları ile size küsse bile kısa zaman aralığında tekrar yanınıza gelerek barışır. Bu ırk köpekler aileler için şiddetle tavsiye edilmektedir.

Sakin yapısına nazaran Satılık CavalierKing Charles ırkı köpekler korkusuzdur. Kendinden daha güçlü ve yapılır bir köpeğe karşı asla boyun bükmez ve karşılık gösterir. Oyuncu mizahı oldukça fazladır. İnsanlar ile kesintisiz oyun oynayabilir. CavalierKing Charles köpekler kısa bir eğitim ile bile kolay oyunları öğrenip oynayabilirler. Cavalier King Charles köpekler genelde küçük çocuklu aileler arasında daha fazla tercih edilmektedir. Güzel bir tüy yapısına sahip olan Satılık CavalierKing Charles ilanları genelde üç renk olarak doğarlar genelde karamel rengi ve gümüş beyaz karışımı olarak görülmektedir. Bu köpekler sahiplenmek için oldukça idealdir.