Cane Corse

Toplam 1 adet İlan bulundu.
Cane Corse

Enerjik Cane Corse Yavruları

 

Kaslı köpekler arasında oldukça dikkat çeken  Cane Corse oldukça da estetik bir yapıda olmasıyla birlikte dikkatleri üzerinde çekmeyi başarmaktadır. Cane Corse anavatanı  İtalya olmakla birlikte saf bir ırk olduğunu söyleyebiliriz. Bu köpekler oldukça hoş yapısı ile her sınıfta eğitilerek kullanılabilecek köpekler arasında yer alıyor. Bu köpek ırkı oldukça güçlü ve yetenekli köpeklerdir. Yapıları orta irilikte olmasına rağmen oldukça iri bir köpek görüntüleri vardır. Eğitilebilir bir köpek olması onun sağlam kas ve kemik yapısını verimli bir biçimde kullanılmasına elverişli bir ortam hazırlamaktadır. Bu köpeklerin yaşam süreleri ise 12 yıl kadar kısa bir zaman aralığındadır. Bu nedenle kaybedince oldukça üzülebileceğiniz sevecen bir köpektir. Boyları 70 santime kadar uzayabilmektedirler.

Yapıları da iri olduklarından oldukça büyük gözükebilmektedir. Bu köpekler genel olarak 50 kilo civarında bir kiloya sahip olmaktadır. Onların kilo ile boy oranı oldukça dengeli  olduğundan hantal bir yapı gibi sorun yaşamamaktadır. Bu köpekler yavru iken alınma durumunda güzel bir beslenme ile güçlü bir Cane Corse  yavru elde edebilirsiniz. Hızlı büyümeleri sebebiyle Cane Corse yavru iken hızlı bir eğitim süreci onlar için daha yararlı olduğunu söyleyebiliriz. Cane Corse  genellikle siyah reklidir. Ama gri olarak da rastlandığı görülmüştür. Satılık CaneCorse alacaklar için CaneCorse fiyatları oldukça makul bir fiyat aralığındadır. Fiyatları 400 usd civarındadır.Bu köpekler sahip olabileceğiniz  en iyi dostlar arasında yer almaktadır. Sessiz sakin ve ağırbaşlı oluşu sahiplerini fazla yormaz.

Bu nedenle bahçe de rahat şekilde besleyebilirsiniz. Bu köpekler Çekingen olduklarını da söylemek gereklidir. Çekingen yapıları zamana göre ve sıklığa göre azalmaktadır. Satılık CaneCorse alacaklar için bu ırkın dengesiz olduğunu da bilmesi gerekmektedir. Bu nedenle CaneCorse yavru olarak alınması daha yerinde bir davranıştır.  CaneCorse fiyatları genelde sabittir. Cane corse fiyatları ortalama 500 usd civarındadır.