Beagle

Sevimli Beagle Yavruları

 

Son dönemlerde Satılık Beagle ilanlarının artması ile yeni bir süs köpeği popülerlik kazanmaya başladı. Satılık Beagle alacaklar için ilan fiyatlarının oldukça makul bir fiyatta olması da piyasa için herhangi bir sorun tescil etmemektedir. Beagle küçük anlamına gelen kelimeden türeterek bu ırka isim olduğunu söyleyebiliriz. Bu ırka sahip köpekler çocuklar ile arası çok iyi olup onları yalnız bırakabileceğiniz kadar uysal ve güvenilir olmaları aile köpekleri arası ideal bir ırk olduğunu göstermektedir. Çocuklar ile vakit geçirmekten çok hoşlanır ve onlarla vakit  geçirebilmektedir. İyi bir ev arkadaşı olacağını söyleyebiliriz.  Diğer köpek ırkları ile de arası oldukça iyidir. Saldırgan olma gibi bir özelliği olmaması da onun çok aranan bir ev köpeği yapmasına sebep olmaktadır.

Bu ırk boy olarak erkekleri 40 santime kadar uzayabilmektedir. Dişiler ise yaklaşık olarak 38 santimle neredeyse erkekler ile boy oran bakımından eşittir. Kilo olarak da erkek ve dişi kilo farkı yalnızca 1 kilo kadar olmakla birlikte 10 kiloya kadar bir limiti vardır. Bu köpekler nazik bir yapıya sahiptir. Üstelik Beagle yavruoldukça sevimli bir yapıya sahiptir. Bu nedenle Satılık  Beagle ilanlarında  Beagle yavru fiyatları daha pahalı bir düzeyde olabilmektedir. Bu köpek ırkı yaklaşık 15 yıl kadar hayatını sürdürebilmektedir. Mizaç bakımından oldukça çeşitli bir kişiliğe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Beagle yavru kolay bir eğitim ile komut öğrenebilme yeteneği oldukça başarılıdır. Bu köpekler sakin ve uysal yapısı ile çok rahat zapt edebileceğiniz bir köpek olduğunu söyleyebiliriz. Kendinden kararlı ve emindirler.  Küçük zekâ oyunlarına alıştırıp onunla oynayabilirsiniz.

Etrafa karşı oldukça nazik bir tavır takınmaktadır. Heyecanlı bir yapıya sahip olması da onun her zaman aktif  bir  halde olduğunu ve yeni şeyler yapmaya bayılırlar. Sevinçleri hareketlerine yansımaktadır. Satılık Beagle alırken renklerine dikkat etmeyi unutmayınız. Beyaz, limon veya krem rengi gibi seçenekleri vardır. Satılık Beagle sahipleri genelde karışık renkte  Beagle yavru tercih ettiklerini  söylemektedir. Bu nedenle istediğiniz renkte  satılık Beagle yavru bulabilme konusunda bir problemle karşılaşmazsınız.