ONAYLI ÜYELİK NEDİR?

Onaylı üyelik köpek sahiplendirenler ile sahiplenmek isteyenler arasında güvenirliği arttırmak için tasarlanan bir hizmettir.

Onaylı üyeler www.kopekdostu.com'un üyelik işlemlerini başarılı bir şekilde tamamlayarak sundukları bilgilerin ( adres, telefon, kimlik doğrulaması ) doğruluğunu kanıtlamış üyelerdir.

 

NEDEN ONAYLI ÜYELİK ?

Maalesef internet üzerinden yapılan birçok alışverişte dolandırıcılık olayları yaşanmaktedır. Alıcıyla satıcı arasında tam güven sağlanması zor çoğu zaman imkansızdır. Bu güven sorununu alıcılar deneme yanılma yoluyla gidermektedir. Bu noktada onaylı üyelik sistemi bu sorunu çözerek satıcı alıcı arasındaki güven sorununu en aza indirmeyi hedeflemektedir.

Onaylı üyelik sistemi köpek sahiplenmek ve köpek dostu hizmet ilanlarından faydalanmak isteyenler için daha güvenilir ve daha kaliteli bir hizmet ortamı sunmayı ve dolandırıcılık mağduriyetlerini önlemeyi hedeflemektedir.

 

ONAYLI ÜYE NASIL OLUNUR ?

Üyeler ilanlarındaki-profillerindeki bilgilerin doğruluğunu gözteren belgeleri ( telefon, adres, kimlik doğrulaması varsa vergi levhası ) bize göndererek onaylı üye sistemine geçebilirler.

Onaylı üye olmak için info@kopekdostu.com adresine mail gönderebilirsiniz.

 

PEKİ ONAYLI ÜYEYİ NASIL TANIRIM ?

İlan ana sayfadayken yeşil çerçeveyle listelenir.

İlanların sol üst köşesinde yeşil onaylı üye tiki yer alır.

 

İlan sayfasında üye bilgilerinin alt tarafında onaylı üye yazısı ve onaylı üye tanıtım yazısı, resimlerin sol üst tarafında onaylı üye tiki yer alır. Ayrıca üye bilgileri yeşil çerçeve ile listelenir.

 

UYARIYORUZ

Bu sistem dolandırıcılık olaylarını önlemeyi amaçlamaktadır ama hiçbir zaman %100 dolandırılmama garanti vermez. Bu tür mağduriyetlerde www.kopekdostu.com sadece kimlik adres varsa vergi levhası bilgilerinin doğruluğunu paylaşmayı taahhüt eder.

Bu tür anlaşmazlık ve problemlerde hertürlü sorumluluk alıcı ve satıcıya aittir.