Köpek pansiyon konaklama ilanları

Köpek pansiyonu

 

Köpek pansiyonu köpekler için yapılan en önemli projelerden biridir. Özellikle sokak köpeklerinin veya hasta köpeklerin köpek pansiyonunda barınma imkânının olması onlar için önemli bir ayrıcalıktır. Sahipsiz köpeklerin yaralandıklarında tedavi edilmemesi onların canlı canlı acı çekerek ölmesine sebep olmaktadır. Köpek pansiyonu böyle köpekler için bakım görevini üslenmektedir. Özellikle yemek sorunu köpekler arasında görülen en büyük sorundur. Bu  da   köpek pansiyonu tarafından bedelsiz bir şekilde karşılanmaktadır. Köpek pansiyonu sadece sahipsiz veya sokak köpekleri için değil sahipli köpekler içinde hizmet vermektedir. Bir iş seyahatinizin olması veya kısa süreli bir tatil için köpeğinizi Köpek pansiyonunda kalması için başvurabilirsiniz. Köpek pansiyonu pahalı bir hizmet değildir. Gayet köpekler için hazırlanmış bir tesistir. Sizde ayrıca köpek pansiyonlarına giderek destekte bulunabilirsiniz.

 

Ülkemizde birçok köpek pansiyonu bulunmaktadır. Özellikle Bodrum köpek pansiyonu ve Antalya köpek pansiyonu Türkiye’ de en aktif kullanılan tesistir. Köpek pansiyonları eskiden bakımsız olmaları nedeni ile pek tercih edilmemekle birlikte birçok hayvan sever tarafından da eleştirilmekteydi. Günümüzde köpek pansiyonlarının hem yenilerini inşa etmekle birlikte eski köpek pansiyonlarını da onarım çalışması yaparak temiz bir ortam haline getirilmiştir. Köpek pansiyonlarında kalan sahipsiz köpekleri sahiplenebilir veya onlarla vakit geçirebilmek için ziyaret edebilirsiniz. Üstelik burada yaşayan köpekler genelde dışlanmış ve cılız kalmış köpeklerden birçoğunun bulunduğunu söyleyebiliriz.

 

Köpek pansiyonlarına geçmişe bakaraktan büyük bir ilerleyiş içinde olduğunu söyleyebiliriz. Köpek pansiyonları bakım ve yemek gibi ihtiyaçlarını hayvan severlerin destekleri ve belediyelerin çalışmaları ile karşılamaktadır. Eğer sizlerde istediğiniz takdirde destek verebilir veya bir köpek sahiplenebilirsiniz. Sahiplendiğiniz köpekler sokaklarda yaşamaları sebebiyle sizlere duygusal yönden bağlı ve sadık kalacağına emin olabilirsiniz. Köpek pansiyonlarına verilen en büyük destek ise bir köpek sahiplenmek olacaktır. Üstelik herhangi bir ücret ödemesi de söz konusu değildir. Sahipleneceğiniz köpeğin herhangi bir hastalığı bulunmamaktadır. Aşı ve diğer ilaçları yapılı ve sağlıklı bir şekilde hayatını dürdürebilecek bir durumda sahiplenme şansınız vardır. Sizlerde duyarlı hayvan severler olarak köpek pansiyonlarına ziyaretinizi lütfen eksik etmeyiniz.