Köpek Dostu, köpek sahiplendirmek ve köpek beslemek isteyenleri buluşturan bir ilan sitesidir. Ayrıca site içerisinde; köpek eğitimi, pet kuaför, gezdirme ve konaklama, hizmeti sunan kurumların ilanlarına da yer verilmektedir. Hizmet portföyü  bakımından sahipleri için önemli bir açığı kapatmayı hedefleyen Köpek Dostu, sahiplendirme ve evcil köpekler için gereken hizmet ihtiyaçları konusunda aracılık yapan en kaliteli ilan platformudur.

Neden Köpek Dostu?

Köpek Dostu / satılık köpek sitesi, sadık hayvan dostumuz köpekler için sahiplendirme çalışmalarının kurumsal bir site üzerinden gerçekleşme  arzusu nedeniyle yayın hayatına başladı. Köpeklerin türüne, yaşına, bulunduğu şehre ve ücretli-ücretsiz sahiplendirme kriterlerine göre yayınlanan ilanları köpek edinmek isteyenlere ulaştırmaktadır.

Köpek Dostu, evcil köpekler için ihtiyaç duyulan hizmetleri sunan kurumlara da fayda sunmaktadır. Evcil hayvan sahiplerinin kendi şehirlerinde aradıkları köpek eğitmenlerine, köpek konaklama ve gezdirme hizmetlerine erişimlerini kolaylaştırmaktadır. Evcil köpekler için hizmet sunan her kurum için potansiyel müşterilere ulaşılabilecek bir pazaryeridir.

Misyon ilkelerimiz

Köpek sahiplendirmek ve köpek edinmek isteyenler için verimli bir pazaryeri adresi olmak. Kullanıcılardan gelecek satılık köpek taleplerini değerlendirerek, daha kaliteli bir platform niteliği kazanmak.

Vizyon ilkelerimiz

Ulaştığımız kitleyi arttırarak marka değerini ve bilinirliliğini sağlamak. Evcil köpekler için hizmet sunan ve bu hizmetlerden yararlananların öncelikli adresi haline gelmek.

 

 

 

*Neden Satılık Köpek? : Google aramalarında insanlar genelde satılık köpek , satılık yavru köpek gibi aramalar yaptığından dolayı site içerisinde geçen satılık köpek ve satılık yavru köpek kelimeleri tamamen üst sıralarda çıkmak için yapılan bir çalışmadır. Kanuni yönden siteyi,  siteyi barındıran host şirketini ve site sahibini bağlamamaktadır.